Wizja Nextday sp. z o.o.

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, które oferuje Nextday sp. z o.o. dąży do osiągnięcia rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na klienta — Jego zadowolenie i progres umiejętności jest naszym celem.
Change Institute — tworzymy kulturę rozwoju.

NEXTDAY SP. Z O.O jest właścicielem marki CHANGE INSTITUTE. Nasze szkolenia i usługi doradcze realizowane są na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego jest uzyskany certyfikat SUS 2.0. Audyt został przeprowadzony przez niezależnych ekspertów z DEKRA Certification.

Dowiedz się więcej o standardzie szkoleń tutaj.

Misja Nextday sp. z o.o.

Misją Change Institute jest podnoszenie kompetencji i pomoc w rozwoju dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Dobieramy mistrzów w swoim fachu — profesjonalną kadrę szkoleniową, rozszerzamy zakres dziedzin, 
w których przeprowadzamy lub organizaujemy szkolenia, a wszystko po to, żeby nasi klienci widzieli realne efekty.


Cele Nextday sp. z o.o.

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych
kontrahentów.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań. Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

 

 

author

Elżbieta Sipko

Sales Manager

tel: +48 536 150 179,

mail: e.sipko@change.info.pl

Dedykowane szkolenia to moja domena! Jestem tu po to, by razem z Tobą opracować satysfakcjonujący program szkoleniowy. Organizacja wszystkich dokumentów oraz wniosków o dofinansowanie są po mojej stronie. Spokojnie, ja to wszystko załatwię!

author

Sylwia Sadowska

Sales Manager

tel: +48 792 600 123

mail: s.sadowska@change.info.pl

Podobnie, jak Ela, moja praca polega na organizacji szkoleń i związanych z nimi dokumentami. Czuwam nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! Nieskromnie mówiąc, jestem pewna, że będziesz zadowolony z organizacji szkolenia, za które będę odpowiedzialna!

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać