Wizja Change Institute:

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, pomaga nam w osiągnięciu rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na potrzeby Klienta. To jego progres i zwiększenie umiejętności są naszym celem zawodowym. Change is your Chance.  

Misja Change Institute:

Mali i średni przedsiębiorcy oraz firmy jednoosobowe nastawione na rynek usługowy to najbardziej liczebna gałąź gospodarki naszego kraju. Przez organizację i prowadzenie szkoleń z dofinansowaniem, chcemy rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe naszych uczestników. 
 
Skupiamy się na tym, by poszerzać tematykę swoich działań i niezależnie od branży przeprowadzić pomocne szkolenie – pełne konkretów i ćwiczeń warsztatowych. Dla osiągnięcia celu dobieramy mistrzów w swoim fachu – profesjonalną kadrę szkoleniową. Dzięki temu uczestnicy szybko dostrzegają realne efekty korzystania z naszych usług.

Naszą Misią jest organizowanie najwyższej jakości szkoleń niezależnie od tematu i branży, które dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej są dostępne dla wielu mieszkańców Śląska.  

Cele Change Institute:

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych kontrahentów.  

Silna pozycja finansowa — która zapewni to, że sami będziemy szli do przodu, mając coraz więcej do zaoferowania.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań.

Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.