Wizja Change Institute:

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, które oferuje Change Institute, dąży do osiągnięcia rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na klienta — Jego zadowolenie i progres umiejętności jest naszym celem.
Change Institute — tworzymy kulturę rozwoju.

CHANGE INSTITUTE jest marką handlową Agencji Reklamowej NXT Tomasz Madejski/NEXTDAY SP. Z O.O. Nasze szkolenia i usługi doradcze realizowane są na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego jest uzyskany certyfikat SUS 2.0. Audyt został przeprowadzony przez niezależnych ekspertów z DEKRA Certification.

Misja Change Institute:

Misją Change Institute jest podnoszenie kompetencji i pomoc w rozwoju dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Dobieramy mistrzów w swoim fachu — profesjonalną kadrę szkoleniową, rozszerzamy zakres dziedzin, w których przeprowadzamy lub organizujemy szkolenia, a wszystko po to, żeby nasi klienci widzieli realne efekty.

Cele Change Institute:

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych kontrahentów.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań. Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

Masz dodatkowe pytania?
Podaj nam swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą!