Ornamenty

Stylistyka paznokci jest Twoją pasją lub pracą? Sprawdź ofertę naszego szkolenia z zakresu zdobienia ornamentami!

To szkolenie ma przygotować Cię jeszcze lepiej do poszerzenia Twoich usług w zakresie manicure. Zostaną na nim poruszone kwestia przypominające podstawy tego zawodu, tj. budowa paznokcia, aczkolwiek bardzo duży nacisk zostanie skoncentrowany wokół praktycznej nauki wykonywania zdobień z użyciem ornamentów.

Pod okiem trenera każda z kursantek będzie miała okazję poznać warsztat potrzebny do tworzenia w tej technice oraz nauczyć się jego praktycznego wykorzystania niwelując przy tym błędy własne. Zostanie także poruszona kwestia problemu z utrzymaniem właściwej płytki paznokcia. 

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Pracownice salonów kosmetycznych, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w zakresie tematycznym szkolenia.

Cel biznesowy:

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji stylistek zawodowych gwarantuje utrzymanie się na rynku oraz zdobywanie nowych zleceń. Zwiększa się zainteresowanie usługą profesjonalnego zdobienia paznokci z elementami ornamentów. Udział w szkoleniu przyczyni się do podniesienia konkurencyjności na rynku dzięki poznaniu oraz nauce praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik zdobień paznokci. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu każda kursantka zaktualizuje swoją wiedzę oraz umiejętności, przez co będzie mogła poszerzyć gamę oferowanych przez siebie usług. Wykorzystanie najnowszych technik sprawi, że uczestniczka będzie miała możliwość zwiększenia liczby zadowolonych klientek, co przełoży się z pewnością na wzrost sprzedaży danych usług.

Cel edukacyjny:

Celem edukacyjnym szkolenia jest opanowanie umiejętności zdobienia paznokci — wykorzystując technikę stosowania ornamentów. Poziom kursu dostosowany jest dla osób, które nie miały styczności ze stylizacją paznokci lub mają problemy z techniką ich budowy.
W trakcie trwania szkolenia uczestnik nabędzie umiejętność:
- prawidłowego ułożenia ręki,
- tworzenia podstawowych i skomplikowanych wzorów,
- malowania cienkich i grubych ornamentów — malowania korynckich liści,
- odbijania folii na ornamentach,
- pokrywania wzorów piaskiem — tworzenia wypukłych ornamentów.

Efekty kształcenia:

W trakcie trwania szkolenie uczestnik uzyska wiedzę o:

1. Budowie paznokcia,
2. Problemach i chorobach paznokci,
3. Tworzenia ombre — techniki wykorzystującej ornamenty.

Szkolenie prowadzi:
Dagmara Nowak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Dyplomowany instruktor Nails Company i doświadczona stylistka paznokci. Prowadzone przez p. Dagmerę szkolenia techniczne
z poprawnej budowy paznokcia są niezwykle wymagające i owocne.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs – PrzyjazneStudio, zatrudniając kilka stylistek.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Od 2017 roku z sukcesem prowadzi Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła już kilkadziesiąt kursów szkoląc dla kiluset stylistek paznokci.

WYKSZTAŁCENIE:

Odbyła liczne kursy z zakresu stylizacji paznokci. Najważniejsze z nich, to: Szkolenie Instruktorskie Manicure kombinowany Nails Company, Szkolenie instruktorskie Tropical Island, Szkolenie instruktorskie Weddeing Art, Szkolenie instruktorskie Perfect Shape Szkolenie.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać