Przedłużanie żelem - dwa kształty

Jesteś stylistką paznokci lub dopiero zaczynasz poznawać świat manicure? Jeśli ten temat to Twoja praca lub hobby — nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mogła skorzystać z naszego szkolenia!

Szkolenie z przedłużania paznokci metodą żelową ma na celu nauczenie tej techniki osób nowych w dziedzinie manicure, jak i tych, które mają problem z jej poprawnym zastosowaniem. Na szkoleniu zdobędziesz teoretyczną wiedzę z zakresu manicure mechanicznego oraz technicznego, najczęstszych chorób paznokci oraz ich budowy, co ma ułatwić Ci pracę w praktyce. Właśnie na praktycznym wykorzystaniu umiejętności zostanie skupiona główna uwaga.

Kursantki będą miały możliwość pracować pod okiem trenera na paznokciach Klientek. Założeniem szkolenia jest poprawa efektywności w pracy oraz rozwój umiejętności kursantów.

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa

Pracownice salonów kosmetycznych, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w zakresie tematycznym szkolenia.

Cel biznesowy:

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji stylistek zawodowych gwarantuje utrzymanie się na rynku oraz zdobywanie nowych zleceń. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu każda kursantka zaktualizuje swoją wiedzę oraz umiejętności, przez co będzie mogła poszerzyć gamę oferowanych przez siebie usług. Nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu nowoczesnego przedłużania i stylizacji paznokci z wykorzystaniem najnowszych technik sprawi, że kursantka będzie miała możliwość zwiększenia liczby zadowolonych klientek, co przełoży się z pewnością na wzrost sprzedaży danych usług. Udział w szkoleniu przyczyni się do podniesienia konkurencyjności na rynku dzięki poznaniu oraz nauce praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik stylizacji paznokci.

Cel edukacyjny:

Celem edukacyjnym szkolenia jest opanowanie umiejętności stylizacji paznokci metodą żelową. Poziom kursu dostosowany jest dla osób, które nie miały styczności ze stylizacją paznokci lub mają problemy z techniką ich budowy. Chciałabyś rozpocząć pracę metodą żelową i nauczyć się budować perfekcyjne paznokcie? Nasze szkolenie będzie idealnym początkiem na Twojej drodze do tego celu. Podczas dwudniowego kursu dowiesz się, jak dbać o miejsce pracy gwarantując bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Instruktor Nails Company pokaże Ci budowę naturalnego paznokcia i szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci. Będziesz także miała możliwość rozwijania swoich praktycznych umiejętności.

Efekty kształcenia:

W trakcie trwania szkolenie uczestnik uzyska wiedzę o:

1. Budowa paznokcia,
2. Problemy i choroby paznokci,
3. Manicure biologiczny i mechaniczny,
4. Technikach przedłużania na szablonie wraz z końcówką typu French (linia uśmiechu).

Szkolenie prowadzi:
Dagmara Nowak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Dyplomowany instruktor Nails Company i doświadczona stylistka paznokci. Prowadzone przez p. Dagmerę szkolenia techniczne
z poprawnej budowy paznokcia są niezwykle wymagające i owocne.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs – PrzyjazneStudio, zatrudniając kilka stylistek.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Od 2017 roku z sukcesem prowadzi Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła już kilkadziesiąt kursów szkoląc dla kiluset stylistek paznokci.

WYKSZTAŁCENIE:

Odbyła liczne kursy z zakresu stylizacji paznokci. Najważniejsze z nich, to: Szkolenie Instruktorskie Manicure kombinowany Nails Company, Szkolenie instruktorskie Tropical Island, Szkolenie instruktorskie Weddeing Art, Szkolenie instruktorskie Perfect Shape Szkolenie.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać