Manicure kombinowany

Jesteś stylistką paznokci lub prowadzisz własny salon manicure? Zapoznaj się z ofertą, ponieważ to szkolenie jest dedykowane dla Ciebie!

Szkolenie z zakresu manicure kombinowanego jest kierowane do osób już doświadczonych w zawodzie stylistyki paznokci, dlatego udział w szkoleniu mogą wziąć osoby, którym ten temat nie jest obcy. Szkolenie pozwoli rozwinąć Ci umiejętności z zakresu pracy z frezarką, głębokiego i dokładnego usuwania skórek, aplikacji lakieru pod skórki czy wyrównywania powierzchni paznokcia.

Pokażemy Ci również różne techniki aplikacji lakieru hybrydowego, pozwalające na uzyskanie różnorakich efektów, np. efektu syreny czy holo. Praca pod okiem trenera pozwoli na szybkie zauważenie swoich błędów, co wiąże się z poprawą umiejętności stylizacji paznokci.

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistów paznokci na podstawie działalności gospodarczej oraz właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych.

Cel biznesowy:

Szkolenie pozwala uczestnikowi podnieść poziom wiedzy i zapoznać się z nowoczesnymi zdobieniami salonowymi. Manicure kombinowany to innowacyjny sposób nakładania lakieru hybrydowego lub lakieru do paznokci pod skórkami — dlatego też klientki salonów coraz częściej oczekują, iż ta usługa będzie realizowana przez każdy salon. Uczestniczka szkolenia nabędzie umiejętności, dzięki którym wyróżni się wśród konkurencji. Udział w szkoleniu przyczyni się do podniesienia poziomu wykonywanych stylizacji, co przełoży się na liczbę zadowolonych klientów oraz zaprocentuje pozytywną opinią wśród dotychczasowych i nowych klientów. Pod okiem trenera uczestnik posiądzie wiedzę na temat najnowszych technik stylizacji, a podczas warsztatów utrwali ją. Udział w szkoleniu pozwoli na uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu NailsCompany® - co wśród konkurencji stanowi potwierdzenie nabycia najwyższych kwalifikacji i umiejętności na bazie międzynarodowych standardów.

Cel edukacyjny:

Szkolenie z manicure kombinowanego to najbardziej zaawansowane szkolenie z zakresu manicure. Przeznaczone jest dla osób, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure i potrafią pracować z frezarką. Podczas szkolenia uczestniczka dowie się, jak dobrać frez do różnych typów płytki i skóry, zdobędzie doświadczenie, niezbędne do głębokiego usuwania skórek, nauczy się usuwania obrąbka naskórkowego nożyczkami oraz cążkami i opracowywania frezarką wału okołopaznokciowego. Trener przedstawi sposoby aplikacji lakieru hybrydowego pod skórki oraz nauczy nadbudowywania paznokcia bazą i aplikacji topu zgodnie z linią światła. Podczas szkolenia uczestniczka dowie się, w jaki sposób naprawić złamany paznokieć i uzupełnić ubytki.

Efekty kształcenia:

Uczestniczka szkolenia nabędzie umiejętności techniczne potrzebne do pracy z frezarką i frezami do manicure kombinowanego, ponadto posiądzie wiedzę z zakresu odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, dokładnego usunięcia skórek (praca z frezami, cążkami oraz nożyczkami), właściwej aplikacji lakieru i implementowania jej pod powierzchnię skórek. Nauczy się również malowania lakierem hybrydowym, wyrównywania powierzchni oraz zdobędzie wiedzę z zakresu zastosowania podstawowych zdobień lakierami hybrydowymi z najmodniejszymi pyłkami, uzyskując m.in. efekt syreny czy efekt holo.

 

Szkolenie prowadzi:
Dagmara Nowak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Dyplomowany instruktor Nails Company i doświadczona stylistka paznokci. Prowadzone przez p. Dagmerę szkolenia techniczne
z poprawnej budowy paznokcia są niezwykle wymagające i owocne.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs – PrzyjazneStudio, zatrudniając kilka stylistek.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Od 2017 roku z sukcesem prowadzi Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła już kilkadziesiąt kursów szkoląc dla kiluset stylistek paznokci.

WYKSZTAŁCENIE:

Odbyła liczne kursy z zakresu stylizacji paznokci. Najważniejsze z nich, to: Szkolenie Instruktorskie Manicure kombinowany Nails Company, Szkolenie instruktorskie Tropical Island, Szkolenie instruktorskie Weddeing Art, Szkolenie instruktorskie Perfect Shape Szkolenie.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać