author

Anna Kania

Kordynatorka ds. szkoleń

tel: +48 536 150 179

mail: a.kania@change.info.pl

Dedykowane szkolenia to moja domena! Jestem tu po to, by razem z Tobą opracować satysfakcjonujący program szkoleniowy. Organizacja wszystkich dokumentów oraz wniosków o dofinansowanie są po mojej stronie. Spokojnie, ja to wszystko załatwię!

author

Rafał Guzowski

Kordynator ds. szkoleń

tel: +48 535 800 485

mail: r.guzowski@change.info.pl

Podobnie, jak Ania, moja praca polega na organizacji szkoleń i związanych z nimi dokumentami. Czuwam nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! Nieskoromnie mówiąc, jestem pewny, że będziesz zadowolony z organizacji szkolenia, za które będę odpowiedzialny!

author

Anna Skiba

tel: +48 605 410 033

mail: a.skiba@change.info.pl

Moje zadanie w Change’u to przede wszystkim merytoryczna opieka nad wszelkimi działaniami związanymi z pozyskaniem oraz rozliczaniem środków publicznych dla sektora MŚP. Prowadzę i wspieram zespół składający się z działu projektowego oraz handlowego dokładając wszelkich starań, aby moja drużyna wspólnie odnosiła sukcesy. W pracy jak i w życiu uwielbiam działać, jestem nastawiona na terminowość i skupiam się na wynikach. I choć doba ma tylko 24 godziny - zdarza mi się zaginać czasoprzestrzeń ;)

Zawsze do Waszych usług, Ania!

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać